REGISTRACE:

Z důvodu zkvalitnění organizačních věcí v rámci akce Military Fest jsme přišli s formou registrace na tuto akci. Registraci jsme zvolili jak pro Kluby vojenské historie, majitelé techniky, stánkový prodej, ale i registraci do vybudovaného stanového kempu.

 

Svou registraci zašlete na mailovou adresu amf@seznam.cz do 31. 8. 2017 Po schválení registrace Vás budeme kontaktovat, nejpozději do 5. 9. 2017.  Organizátor si vyhrazuje právo na základě Vámi zaslaných informací udělit nebo neudělit registraci. Zároveň upozorňujeme, že pohyb fotografů a novinářů je v ukázkové ploše podobu ukázek bojů zakázaný!

 

REGISTRACE PRO KLUBY: je to z důvodu abychom měli počty osob, pro které budeme zajišťovat stravu, případně ubytování. Také typy munice, abychom věděli množství a typ, který budeme zabezpečovat.

REGISTRACE KLUBY.doc (69120)

 

REGISTRACE TECHNIKY: Pro evidenci techniky z důvodu umístění v areálu, a také z možností výjezdu spanilé jízdy den před akcí v odpoledních hodinách.

REGISTRACE TECHNIKA.doc (63488)

 

REGISTRACE STÁNKOVÉHO PRODEJE: Z důvodu, že požadujeme, aby na akci byly stánky s prodejem pouze věcí tematicky se vztahující k akci. A také skrz omezený počet míst určených pro stánkový prodej.

V případě, že zvažujete stánkový prodej na naší akci, kontaktujte pana Michala Šolce, tel. +420 603 218 914, 

email:   stanky@stanky.eu , jediná kompetentní osoba ohledně stánkového prodeje.

REGISTRACE PRO STÁNKOVÝ PRODEJ.doc (53760)

 

REGISTRACE DO KEMPU: Pro návštěvníky nejen vzdálených koutů republiky i rodinné příslušníky účinkujících jsme se rozhodli zbudovat kemp, kde si mohou postavit stan a již od pátku nasávat atmosféru vojenského života, Toalety a umývárny jsou samozřejmostí. Z důvodu, že plocha areálu je omezená, je omezen i počet míst v kempu.

REGISTRACE PRO KEMP.doc (53760)